Sıkça Sorulan Sorular – S.S.S

En az kaç adet karton etiket siparişi verebilirim?
Siparişim kaç günde tamamlanır?
Kendiniz mi üretiyorsunuz?
Fiyatlar neye göre belirleniyor?
Ödeme seçenekleri nelerdir?
Tasarım ücretli mi?
Garanti veriyor musunuz?
En az kaç adet karton etiket siparişi verebilirim?

100 Adetten başlayarak istediğiniz adette karton etiket siparişi verebilirsiniz. Birim başı maliyetleri düşürmek adına tavsiyemiz 1000 adet ve üzeri olacaktır.

Ayrıca düşük adetli siparişlerde baskı teknikleri sınırlı olmaktadır.

Siparişim kaç günde tamamlanır?

İşlerin detayına ve adede göre değişiklik göstermektedir. Standart teslim süremiz 1 hafta olmakla birlikte düşük adetli işlerde 2 iş günü içerisinde teslim edebilmekteyiz. Tam teslim tarihini siparişle birlikte belli olacaktır. Matbaa iş yoğunluğu da siparişin tamamlanma sürecini etkileyebilir.

Kendiniz mi üretiyorsunuz?

Tüm işler kendi matbaamız bünyesinde basılmaktadır. Ayrıca matbaa iş yoğunluğumuza bağlı olarak bir çok çözüm ortağımızla da çalışma yürütüyoruz.

Fiyatlar neye göre belirleniyor?

Karton etikette fiyata etki eden birçok unsur var.

Kullanılan kağıdın türü, gramajı, baskı renk sayısı, selefon, sıvama, lak, gofre, gren, sipariş adedi, kuşgözü, ip… fiyata etki eden unsurlardan. O yüzden kullanılan tekniklere göre fiyat değişiklik gösterecektir.

Fiyat almak için 0534 595 7147 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

İş konusundan anlaştıktan sonra işin büyüklüğüne bağlı olarak %20-%50 arası kapora alarak işe başlıyoruz. Kalan ödemeyi ise teslimatta elden veya banka havalesiyle ödeyebiliyorsunuz.

Ayrıca ufak bir komisyonla kredi kartıyla da ödeme yapabilirsiniz. Shopier platformuyla güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilir, taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Tasarım ücretli mi?

Eğer tasarımınız hazır değilse, grafiklerimiz sizin için doğru tasarımı hazırlayacaktır. Bunun için ekstra ücret talep etmiyoruz.

Ayrıca şunu hatırlamakta fayda var. Bünyemizdeki grafikler karton etiket konusunda uzmanlaşmış olup sektördeki gelişmeleri anlık takip etmektedirler.

Garanti veriyor musunuz?

Takdir edersiniz ki 1996 yılından beri sektörde var olabilmek ancak kaliteli bir ürün sunabilmekle mümkün olacaktır. Sizin memnuniyetiniz için gereken özeni gösterip en doğru çalışmayı sunmaya gayret ediyoruz. Elde olmayan sebeplerden ötürü bir problem yaşarsanız bunun telafisi de tarafımızca yapılacaktır.

Sorunuz burada yer almıyorsa

Yorum Yaparak Sorunuzu İletin

Yazılarımıza yorum yaparak soru sorabilirsiniz. Aynı gün cevaplamaya özen gösteriyoruz

Bize Ulaşın

7*24 Hizmet Prensibiyle çalıştığımızdan telefon numaralarımızdan alanında uzman müşteri temsilcilerimize ulaşıp tüm sorularınızı iletebilirsiniz

Bir sorum var?

Eğer bir sorun var ve listede yer almıyorsa hemen arayın!

Menü